You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

Zespół muzyczny na wesele

Gobo - floweryIstnieje 2 produktów.

Gobo - flowery
GoboFlower - światło z żarówki halogenowej z odbłyśnikiem przechodzi przez tarczę gobo, która nadaje wyświetlanemu obrazowy odpowiedni kształt (gwiazdki, trójkąciki, kółeczka...) Światło z tarczy gobo pada na tzw. tarczę efektową. Jest to wklęsła tarcza w kształcie chochelki z naklejonymi kolorowymi lusterkami, bądź filtrami DICHROICZNYMI. Tarcza efektowa ma za zadanie powielenie i wprawienie w ruch wyświetlanego obrazu.
Obie tarcze wyposażone są w silniczki z reduktorami i sterowane z odpowiedniego układu elektronicznego.
Efekt ten wytwarza kilkanaście/kilkadziesiąt różnokolorowych figur tworzących koło, które porusza się wokół własnej osi.
Jest jeszcze inna możliwość. Tarcza gobo wyposażona jest od razu w filtry koloru, a tarcza efektowa ma zwykłe "białe" lusterka. Wtedy urządzenie wyświetla kilkanaście/kilkadziesiąt figur, ale wszystkie w jednym kolorze. Wraz ze zmianą GOBO, zmienia się też kolor.

Promocje

Aktualnie brak promocji

Ktalog szkolenia