You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

Zespół muzyczny na wesele

Showtec Hexacon 1 szt.

Efekt świetlny Hexacon firmy Showtec  sterowany jest za pomocą wbudowanego mikrofonu. Obracająca się wewnętrzna głowica powoduje zmianę kolorów.  Efekt emitujący kilkanaście kolorowych wiązek świetlnych, odbijanych od sześciu luster, które schodzą się razem by za moment rozejść się maksymalnie od siebie.

Więcej szczegółów


45,00 zł

45,00 zł za dobę


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

24 inne produkty z tej samej kategorii:

Dynamiczne światło disco Hexacon, firmy Showtec. To propozycja dla dyskotek, mobilnych DJ i wszystkich innych pragnących bawić się przy nowoczesnym oświetleniu dyskotekowym. Hexacon sterowany jest za pomocą wbudowanego mikrofonu. Obracająca się wewnętrzna głowica powoduje zmianę kolorów. Promienie schodzą się razem by za moment rozejść się maksymalnie od siebie. Idealny jako efekt zamontowany pod kątem jak również jako efekt centralny pionowo w dół.

  • urządzenie pracuje w trybie audio (posiada wbudowany mikrofon)
  • żarówka: 220V/300W 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Promocje

Aktualnie brak promocji

Ktalog szkolenia