You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

Zespół muzyczny na wesele

Mała maszyna do baniek mydlanych 1 szt.

Mała maszyna do baniek mydlanych 1 szt.

Maszyna do baniek mydlanych to sposób aby urozmaicić wyjątkowy dzień, nadać mu bajkowy charakter a także wykonać niepowtarzalne i piękne zdjęcia. Bańki mydlane w połączeniu z wytwornicą dymu, oraz oświetleniem dyskotekowym wprawią w oniemienie gości na sali podczas pierwszego tańca.

Więcej szczegółów


100,00 zł

60,00 zł za dobę


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

16 inne produkty z tej samej kategorii:

Maszyna do baniek mydlanych Bydgoszcz, to sposób aby urozmaicić wyjątkowy dzień, nadać mu bajkowy charakter a także wykonać niepowtarzalne i piękne zdjęcia. Bańki mydlane w połączeniu z wytwornicą dymu, oraz oświetleniem dyskotekowym wprawią w oniemienie gości na sali podczas pierwszego tańca.

wytwornica HQ Power
Maszyna do baniekHQ Power  to znakomity sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy. Sprawdzi się w mniejszych zamknietych salach jak i w plenerze. Idealna na wesela czy dziecięce przyjęcia urodzinowe!

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Ktalog szkolenia