You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

Zespół muzyczny na wesele

Efekty dyskotekowe - LEDIstnieje 5 produktów.

Efekty dyskotekowe - LED
W tej kategorii znajdą Państwo efekty dyskotekowe w technologii LED. Główne zalety technologii LED:
-Żywotność tego oświetlenia dyskotekowego jest bardzo długa oraz zużycie energii jest bardzo niskie w porównaniu ze zwykłym oświetleniem. Dodatkowo utrzymanie tego oświetlania dyskotekowego jest znacznie łatwiejsze i tańsze.

- Kolor – w technologii oświetlenia dyskotekowego bazującego na diodach elektroluminescencyjnych jest możliwe osiągnięcie każdego koloru światła. Montowane w efektach diody w rzeczywistości składają się z trzech sekcji, z których każda świeci w jednym z kolorów podstawowych systemu barwnego RGB (czerwony, zielony, niebieski). Mieszanie trzech barw pozwala osiągnąć praktycznie dowolny kolor światła.

-Trwałość – charakteryzuje się przeciętnym czasem pracy wynoszącym ok. 50000 godzin. To dziesięciokrotnie dłużej, jak czas pracy żarówki halogenowej i 25 razy więcej od zwyczajnej żarówki. Przeciętny czas eksploatacji modułu wynosi 5-7 lat.

Efektywność – oświetlenie oparte na diodach elektroluminescencyjnych jest najbardziej energooszczędnym źródłem oświetlenia oferowanym na rynku. Ich sprawność (czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne) wynosi 80%.

Mała emisja ciepła – diody emitują bardzo małe ilości ciepła, co wynika z ich wysokiej sprawności (większość pobieranej energii jest zamieniana w światło, a nie w energię cieplną, jak w przypadku tradycyjnych żarówek). Dzięki temu można je wykorzystywać do oświetlania obiektów czułych na promieniowanie cieplne.

Promocje

Aktualnie brak promocji

Ktalog szkolenia